Kontakt

Varmt välkomna att kontakta oss!

Har du frågor och funderingar angående våra produkter är du alltid välkommen att höra av dig till oss. Ring, mejla eller använd formuläret på den här sidan så besvarar vi ditt meddelande så snart vi kan. Du kan även skicka meddelande till oss på vår Facebook sida.

 


NOVISTA OF SWEDEN AB
Org. nr. 556556-5206
Johannebergsvägen 6
SE-312 72 Skummeslövsstrand

E-post: info@novista.se
Telefon: +46 (0)431-49 13 10







Tack!
Oj! Något gick fel, Var god försök på nytt.
  • sven-inge kjell.jpg

    Sven-Inge Kjell

    VD

    Telefon: +46 (0)431-49 13 11

    Mobil: +46 (0)70-590 54 12

    E-post: sven-inge.kjell@novista.se

     

  • emil johansson.jpg

    Emil Johansson

    Kundtjänst / IT-ansvarig

    Telefon: +46 (0)431-49 13 15

    Mobil: +46 (0)76-926 88 70

    E-post: emil.johansson@novista.se

     

  • britt kjell.jpg

    Britt Kjell

    Administration

    Telefon: +46 (0)431-49 13 12

    Mobil: +46 (0)70-340 61 20

    E-post: britt.kjell@novista.se

     

  • michael lång.jpg

    Michael Lång

    Distriktsansvarig Skåne och Blekinge

    Telefon: +46 (0)431-49 13 13

    Mobil: +46 (0)70-288 61 60

    E-post: michael.lang@novista.se

     

  • kristian falk.jpg

    Kristian Falk

    Distriktsansvarig Halland

    Telefon: +46 (0)431-49 13 17

    Mobil: +46 (0)70-590 50 24

    E-post: kristian.falk@novista.se

     

  • emma ståhl.jpg

    Emma Ståhl

    Stressterapeut / Arbetsterapeut

    Telefon: +46 (0)431-49 13 16

    Mobil: +46 (0)73-044 45 75

    E-post: emma.stahl@novista.se

     

  • johanna-hillgren.jpg

    Johanna Hillgren

    Arbetsterapeut

    Telefon: +46 (0)431-49 13 18

    Mobil: +46 (0)70-620 13 18

    E-post: johanna.hillgren@novista.se

     

  • hussam abbas.jpg

    Hussam Abbas

    Lager

    Mobil: +46 (0)76-297 86 36

     

     

     

  • marcus kjell.jpg

    Marcus Kjell

    Marknadskoordinator Japan

    Telefon: +81 (0)90-9964 5566

    E-post: marcus.kjell@novista.se

     

     

  • Vjosa Havolli Bregeni

    IT komunikatör

    Telefon: 0431-491314

    Mobil: 0738064666

    E-post: vjosa.bregeni@novista.se